eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...

Ići dole 
+3
NIKOLA257
salermo
stewegi
7 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Left_bar_bleue3/3Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 12:15 pm

-Eto,prodje i taj skup na Fruskoj Gori...Bio je...pa ne znam kakav je bio,slabo sam ucestvovao u istom,pa cu da pisem samo ono sto se desavalo tamo gde sam ja bio,ali i ono sta sam nacuo da je bilo. geek

-Elem...U subotu sam legao oko 4 sata (dobro,pametujte da je to vec nedelja,ali ja dok ne prespavam bar malo,nije mi novi dan),a ustao sam,zarad puta u 6...Nije mi dobro bilo... Sleep No,obecanje je obecanje,mogao sam i da se naspavam,pa da lagano krenem sa Brusom kolima,ali...Gde je tu zadovoljstvo puta? Very Happy Ufatih bus u pola 8,sedoh u isti,razmenih par poruka sa Natasom i Vilom i to je sve...Ono cega se sledeceg secam je da sam pogledao kroz prozor i ugledao Novi Sad...Kako lep put,zapisati sebi za sledeci put: "kada ides na neki dalji put,ne spavaj nekoliko dana i mirna Backa..."

-Natasa je imala dva zadatka,da nadje frizerku (u daljem tekstu shisharku) i da me saceka na autobuskoj stanici.Moram li da napisem da ni jedan nije ispostovala? Very Happy Aj sto nije dosla na vreme na stanicu,nego mi ni shisharku nije nasla. Sad Nema veze,ja trpim mnogo. Smile Elem,dok sam ispijao kaficu,pojavila se i Tasana,jos uvek pospana,ali vesela.Heh,cudi me da neko moze da bude tako veseo dok me gleda kako neispavan sedim u kafani i ispijam prvu jutarnju... Very Happy Nemate pojma na sta licim,ali Natasa je neustrasiva devojka....
E,onda stize sms...Vila javlja da je okasnila na bus u 20 d 9 i da krece sa onim u 9,mislite da 20 minuta nije nista strasno?E,pa nije to bas tako jednostavno,onaj prvi bus ide direkt za NS,a drugom je stanica svaka treca bandera,a usput mora da propusta cobane sa ovcicama,ako se kojim slucajem nadju na lokalnom putu...Nista,sta da se radi,dobijam zadatak da pronadjem bankomat,saznam kako da stignemo do FG i da je budim u 20 do 11,ako se slucajno uspava u autobusu.A jos moram da problejim sa Natasom po NS-u,da nadjemo neku vrednu shisharku,a da,morao sam da glumim i sluzbu za budjenje gospodinu Danijelu...Eh,izgleda da sam bolji budilnik,nego covek,kao covek sam previse neosecajan i nikada u pravu...

-I krenemo Natasica i ja da trazimo shisharku i usput poobavljamo sve zadatke...Krenemo polagano,onako sa merakom da setamo po NS-u,bulevarom oslobodjenja,pa do futoske nam je bio plan,nema sanse da tu ne nadjemo shisharku,a i sve ostalo...Al,zaebali smo se ko veliki...Shisharki na toj putanji koliko hoces,al dzaba,sve su neke fine,ni jedna nece da radi nedeljom,jbt,kakav grad...Shisharke ne rade nedeljom!!!Pa kad misle da shishaju?Pa,frizeri i frizerke Sada Novoga-ljudi najvise vremena imaju nedeljom,otvorite oci,radnje i naostrite makaze!Tako lenji nikada u EU necete da udjete!Ma,ima da otvorim shisheraj u NS-u koji ce samo nedeljom da radim,i to cu ja da shisham.Mislite da ce ljudi kukati sto sam im unakazio frizuru?Ne drustvo,bice mi zahvalni sto sam radio nedeljom i oshishao ih,bas ce ih biti briga sto na levoj polovini glave ima par kubnih santima kose vise nego na desnoj i sto im shishke sada idu od polovine glave,ne nece ih biti briga,bice mi zahvalni sto su oshishani...
Ne znam gde me je Natasa sve vodila,koliku smo kilometrazu presli,znam da smo prosli i pored Vosinog stadiona (to mi je jedino bilo poznato,osim reona oko futoske)...Ali ne nadjosmo frizerku...Nasli smo samo majstora koji nesto popravlja u frizeraju...kad mu nisam pocepao onu "ratnu" kartu ispred njega... Twisted Evil

-Stize i Vila,kafica,bankomat,jos malo lutanja i trazenja shisharki,i lagano krecemo ka odredistu,bus 3,pa pekarica i cekanje ekipe koja je dolazila kolima.A kolima su pristizali Jecka,Zizi,Brusa,Znak i Chow.Nadjosmo se krenusmo i prokuvasmo...Mislim,auto je prokuvao,a u njemu smo bili Vila,Znak,Chow i ja...I ne bi bio problem sto se ostvarila ona "ko vozi aleko,nece daleko",nego sto ova dvojica nisu razmisljala pri polasku iz Bgd-a,pa su svo pice ostavili kod Bruse u kolima!!!E,kad sam to cuo... affraid
Necu da gnjavim koliko smo puta stajali,kako su "popravljali" kola itd (kao da vas do sad nisam ugnjavio,al pucketa mi,i onako,onaj ko je do ovde stigao sa citanjem nije normalan)! cheers

-Stizemo na FG,a tamo nas doceka licno Pecli,onako domacinski,al ne bas gostoljubivo,pa ni slatko i vodu da nam ponudi,a o rakiji nisam smeo ni da pomislim da bi se otvorio... Very Happy Na mestu okupljanja je bilo oko 30-ak ljudi,od onih koje znam od ranije,tu su bili samo Bandi i Piter Parker,tako da meni nisu bas bili zanimljivi,a da razglabam sa nekim nepoznatima o erep politici,borbama i ostalom,nemam snage,a i nisam njihov nivo sto se toga tice... Moracu jos puno da study

-E,sada,vako,posto je taj dan u NS-u bila i Stewardess,moralo se i do nje malo otici.Krenusmo Vila,Brusa i ja.usput komentarisuci neka desavanja na erepu od prethodnih dana,svasta sam tu saznao...Nisam ni znao da sam takav...Al,progutah. Very Happy
Stigosmo do broda na kojem radi svima nama draga Stewardess,ali Vili posebno draga,ipak se poznaju 20 godina. Smile Ljudi moji ,da vidite tu srecu kad su konacno mogle da se pozdrave!!!Pa ja sam se,ovako bezeosecajan raznezio. Smile Dva muskarca,da se druze 20 godina neprestano,da odu u rat i da u njemu provedu 5 godina,ne znajuci sta se desava sa onim drugim,posle rata bi bacili kosku jedan drugom,pa otisli na pivo,ali ne i devojke,zene,kako god vec....Zavidim im na tom osecanju,stvarno je bilo lepo gledati ih...
Upoznah I dve Ljubice,jedna je Stewardessina sestra,a druga je,ne znam,necija drugarica. Smile

-Naravno,palo je par piva i dunjevaca u domu JNA,JA,SV,VS...pojma nemam kako se sad zove taj dom.pridruzio nam se i jedan Bugarin,Poncev valjda.Visok momak,krupan,cini mi se da je bas privukao zensku paznju... Smile
Voli "jelen",al mu nedostaje "zagorka" Smile
Steta sto nismo imali vremena da tu provedemo vise vremena,malo smo mi zurili zbog ekipe koja je ostala na FG,a i ekipa sa broda je imala odredjeno vreme za izlazak.Pa smo se nevoljno razisli... Sad
Za vas koji niste upoznali Stewardess,samo da kazem da se necete ni malo iznenaditi,ista je budala kao na chatu,iako je bila malo zbunjena tvrdim tlom,cini mi se.P.S. Ocekivao sam da hoda kao mornar,ali sam se prevario,hoda normalno,koliko se ono moze nazvati normalnim hodom. Very Happy
No,ko god je nije upoznao,od sutra vec je na GO,dolazi u Sirbistan (pod utiskom sam SP u basketu,pa volem ovako da napisem ime rodne mi grude),pa cete imati prilike uskoro da je upoznate,nadam se...

-Vratismo se na FG sa prinovom,pridruzio nam se i Danijel,covek je dotrcao maraton od Koceljeve do Fruske Gore...Zatim smo klopali rostilj koji nam je spremila ekipa koja je ostala,hvala im na tome i ovom putem im se izvinjavavam sto nismo pomogli u organizaciji,saznasmo i da su imali performans dok mi nismo bili tu,ne znam da li mi je drago sto nisam bio tada tu ili mi je krivo,ali sve mozete videti [You must be registered and logged in to see this link.]...Na FG-u nista posebno,malo smo se klackali,povredjivali,pokusali da se uklopimo,neki su uspeli,ja nisam,ipak sam ja sektas,ne vredi,nisu za mene veliki skupovi,nemam pojma o erepu,a niko nece da prica nesto drugo.Da zapocinjem neku temu nisam zeleo,jer kazu ljudi da stalno zelim da budem u centru paznje,pa aj da nekada i ne budem.Neka pricaju o erepu. Very Happy

-Onda nazad put za NS,kod Natase u stan,da konacno popijemo kafu poturicu.Natasa se pokazala kao prava domacica.Skuvala je kafu za gomilu nas,istrpela nas,pucketalo joj sto ce komsije sutra ujutru da joj dusu izvade zbog nas galamdzija... Smile Hvala ti Tasana!!!
I to je bilo to.Razlaz kucama,Zizi i ja smo imali jos neko vreme show,nisam ni svestan bio koliko pesama od Sinana Sakica znam. Very Happy

-Aj u zdravlje,ljubi vas vas steWEGI!
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Left_bar_bleue3/3Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 12:29 pm

U,bre,al sam se raskokodakao,a nista rekao nisam... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
salermo
sektas beba
sektas beba
salermo


Broj poruka : 6
Points : 5181
Datum upisa : 24.02.2010

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 12:56 pm

Bez obzira sto wegi ne ume da opisuje gde je bio i sta je radio, vidim da ste se lepo proveli Smile
Nazad na vrh Ići dole
NIKOLA257
sektas beba
sektas beba
NIKOLA257


Broj poruka : 12
Points : 5102
Datum upisa : 23.05.2010

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 1:06 pm

Bravo cheers
Nazad na vrh Ići dole
drNatasa90

drNatasa90


Ovan Broj poruka : 4
Points : 5126
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Aj malo i ja da dodam posto Wegi samo lupeta   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 2:03 pm

Elem Smile .. Posto me je napljuvao malo moram i ja njega Smile

---Subota vece .. Posle dogovora sa Wegisom lezem u 5... a on kao dolazi u 9 .. kapiram imam 4 sata sna Sleep .. dosta..ali on salje poruku u pola 8 affraid ...I sve razmisljam ma mogao je i u 5 krenuti.. ne moram ja da spavam... Nista, šta cu .. u pola 9 krecem iz stana .. Šaljem mu poruku, ali saban nista ne odgovara.. Idem i mislim kako je zaspao i kako ce da krene Vili u susret Very Happy a on... On seo u pekaru i pije kafu...(pekara<---> kafa) Very Happy

--- Kad smo ispili kafu krenusmo u trazenje šišarke .. (on i njegova sisarka = frizerka ) i tako smo hodali hodali hodali... ruta je bila ova
Autobuska stanica-Bulevar osobodjenja do futoske pijace-(15 sisarki minimum)-Petra Drapsina- Zeleznicka-Spens- (20 sisarki)- kod difa se penjemo u bus i idemo da cekamo vilu.. ali .. u busu ..prvo me je klepio (udario) jer je sav ozaren cheers video salon sa otvorenim vratima.. vratismo se jednu stanicu ali u salonu samo majstor ... i opet nista... vratili se na stanicu.. cekamo Vilu.. kafica sa vilom i opet trazenje sisarki ... ali bezuspesno ...
Wegijev zakljucak - Otvoricu frizerski salon koji ce raditi samo nedeljom Very Happy...
@Wegi ne znam tacnu kilometrazu ali bilo je oko 2 sata hoda Very Happy

--- Hvatamo 3 i idemo da se nadjemo sa ostatkom ekipice Very Happy Kad smo stigli Lipec nas je lepo sacekao... upoznali se sa predsednikom Very Happy necu komentarisati Very Happy msm da zizi ima nesto vise da kaze Very Happy ... Mi se malo izdvajamo od mibbitovaca, jer ipak smo mi NACIONALISTI Smile ..
Oko rostilja nam je pomogao divan covek- Milan kom cu ovih dana odneti sliku kao sto sam obecala da ima za uspomenu Smile

ali posto je ovo moj prvi skup moram da napisem utiske Smile

WEGI-Ludak Very Happy ja sam mislila da samo na chatu pise PUCKETA MI, ali to govori i uzivo Very Happy... Very Happy i da znas da mi nije bilo tesko ici sa tobom u obilazak grada, msm trazili smo sisarku kao izgubljeno blago, ali ni dinarcic nismo nasli usput a ne sisarku...ps. Zao mi je sto se nisi osisao Sad

VILA- Very Happy Very Happy Very Happy divnaaaa Very Happy nikad nisam sa njom puno na chatu pricala, ali stvarno je super... ps. Drago mi je sto si uspela da vidis duragicu Smile

BRUSA - i sa njim nisam puno na chatu pricala ali stvano je dobar.. Very Happy ps.. izvini za levo i desno Very Happy

JECKA - sa naglaskom na 89 Very Happy divna divna divna Smile Very Happy ps. hvala na pomoci za levo i desno Smile

ŽIŽI - sa naglaskom na miss januara .....isto divno dete Very Happy ps. da smo snimile wegija kako peva i da smo prodale snimak , obogatile bi se ihhhhhhhh Very Happy

CHOW - Smile pa..... on je moj eucitelj...da nije njega bilo da mi da silne linkove .. ne bi se juce druzili Smile ps. hvala za SVE Smile

ZNAK- predobar.. ali stvarno..Very Happy na chatu jes da malo prica .. ali uzivo ... Smile ps. ako mi zatreba org za chat.. Smile ali nadam se da nece Smile

DANIJEL- komsija Very Happy samo nam nije ni jednu song otpevao Sad ps. vidim da su ti jos neki juce najavili da im pevas u svadbi, molim te da imas u vidu to da sam ja prva na spisku Very Happy

Ja bi samo jos da se zahvalim Brusi i Znaku na prevozu... Svima koji su bili.. jer stvarno svi ste divni.. meni je bilo jako lepo... Nadam se da ste se i Vi dobro proveli... Nadam se samo da kafa nije budjava i retka bila Smile a za komsije mi Wegi PUCKETA .. msm moze i meni jednom da pucketa ... Smile

ps. nisam imala problema ni sa kim .. sto znaci da mozete da dodjete kod mene kad hocete Smile)))

Nataša
afro afro
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5249
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Left_bar_bleue3/3Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: xxaxa   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 2:11 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] xaxaxaxa i jeckina glava je nastradala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Left_bar_bleue3/3Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPon Sep 13, 2010 3:00 pm

Jaoooooooooo Ziziiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! lol!
Nato,bre,pa ja ispadoh najgori?Te saban,te ludak... pale
Nazad na vrh Ići dole
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5219
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Left_bar_bleue80/80Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyPet Sep 17, 2010 12:03 pm

Baš lepo što ste se okupili i lepo proveli Very Happy
Iskreno mi je žao što nisam mogla da vam se pridružim... Sad
Nazad na vrh Ići dole
drNatasa90

drNatasa90


Ovan Broj poruka : 4
Points : 5126
Datum upisa : 18.04.2010
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptySre Sep 22, 2010 11:44 am

vegivegi ::
Jaoooooooooo Ziziiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! lol!
Nato,bre,pa ja ispadoh najgori?Te saban,te ludak... pale


:p :p sve ja to figurativno :*
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5433
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Left_bar_bleue3/3Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... EmptyČet Sep 23, 2010 6:56 pm

evo da se i ja upisem,sta reci o FG,samo da sam se lepo proveo,upoznao nove ljude,narocito natasicu i stjuardesicu,cak nemam nista protiv ni za mladobugarceta(btw lik je car,ali mi se grdno zamerio zbog ucestalog prosipanja rakije dunjevace,te smo vegi i ja vadili stvar cedjenjem stolnjaka ihahahaha)naravno provod je bio na nivou,zao mi je ako su neki shavitili nas sektase kao separatiste,ali fakat smo se izdvojili na bezbedno odstojanje Very Happy
ne bih sirio,jos jedan prelep dan u prirodi sa meni dragim ljudima,nadam se da cemo opet ovo ubrzo ponoviti
PS.
MNOGO MI JE NEDOSTAJALA AWAYS,SLEDECI PUT NAS NE PRESKACI MOLIM TE!
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...   Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gora,pa jos Fruska...
» Nije nesto al aj...
» Nesto bzv...tradicije radi...
» Nesto nam na pamet pade...
» HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: