eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nesto bzv...tradicije radi...

Ići dole 
+3
brusa
NIKOLA257
stewegi
7 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyNed Jul 25, 2010 3:35 pm

-Mislio sam da ne pisem nista o ovome,ali...Ajde,bar za one koji nisu bili,jer su oni falili,da nam bude mnogo bolje... Sad

-No,stvarno ne znam sta da pisem...Nekako mi je sve izgledalo,kao da smo se na silu skupili,kao da vise nikome nije do druzenja...Jbg,kome se nije svidelo,sta da radim,Djuk i ja smo se potrudili.Jedino mi je krivo sto je pocela kisa,pa smo morali da delimo kafanu sa lokalcima,ali,sta je tu je.Oni su bar bili veseli,za razliku od nekih. Very Happy

-Elem,da krenem iz pocetka,samo...nekih stvari se bas i ne secam,pa se nadam da cete ih vi u komentarima dodati,razumite me.Morao sam da proslavim titulu najboljeg fudbalera. Very Happy

-U pola 8 ujutru sam se u mojoj miloj,dragoj Borchi,nasao sa Djukom,Obrazom i Juniorom. Smile Malo posle toga je pristigao i dobri Brusa,pa smo krenuli u nabavku,lagano... Smile Prvo Maxi i pijaca,pa po pice,a onda smo pogledali u kola...Jbt,nije bilo mesta ni za Brusu...Sta sada?Brusa nema automatskog pilota u kolima,a da nesto nosimo do Besnog na krkace ne ide...Onda smo upotrebili mozak,neki od nas,pa malo mastovitosti i uspeli smo sve lepo da slozimo,pa da ima mestu za trojicu,a Djuk i ja lagano na gradski,pa od Skele cemo peske. Smile A ima 7,8 km,nije naivno,verujte mi. Very Happy

-Sta su njih trojica radili i kako su putovali,ne znam,ali znam da smo Djuk i ja brzo stigli do Skele,pa lagano zrenjanincem,a oko nas se cula [You must be registered and logged in to see this link.].No,kad smo vec ispraznili cuturice,a jato lesinara obletalo iznad glava,ni od kuda,kao konjica u poslenjem trenutku,nailazi Brusa dobri sa svojim kocijama i spasava nas muka. Very Happy Preziveli smo i to...Hoce li nas dvojicu nesto unistiti?

-Dodjosmo na mesto zbora,Djuk potpali vatru,uz pomoc vlasnice kafane "sumski raj' Mile,kojoj jos ni on,a ni Gari nisu isplatili za svo pomoci usluge,a obecali su obojica.Kanda su hrabri samo na recima. Smile Elem,Mila nam je uvek bila pri ruci,pa eto,da joj se zahvalim i ovako,a i sutra cu do Foka,da joj licno zahvalim...Zatim su stigli Gari,Danijel i Garijev prijatelj (opet moje zaboravljanje imena,hocu li ikada upamtiti ime)...Zatim stizu Aways,Zaca i Petar Radovanovic,pa Tooth i Burek,zatim Chow,Sara,Simeona i Strboni.Ko je kakvim redosledom dolazio,nemam pojma,ali to su otprilike svi koji su bili,sem jos Pigija i Pizona,moje dvojice prijatelja iz RL-a,koji ne znaju ni da ukljuce komp,a kamoli da odigraju erep. Very Happy

-Hmmm...jesam li nekoga izostavio??? Smile Dakle,ovo je podsetnik,samo za mene,nemojte da citate. Very Happy
Djuk,Obraz,junior,Brusa,Gari,Danijel,Garijev prijatelj,moja kuma,Burek,Aways,Petar (ime dedino),Zaca,Strboni,Sara (ustanova),Simeona,Chow...ja...Jbt,stao mi mozak,samo 17 ljudi??Plus one dve budale... Sad Stvarno slabo...Znam da mnogi nisu bili kucama,leto je,ali...

-Bilo je lepo,do trenutka dok nije pocela kisa.Pre toga smo se donekle i glupirali,igrali fudbal,pricali...A kad je pocela kisa,morali smo u kafanu,sa domacim stanovnistvom. Very Happy Elem,meni ni to nije bilo lose,naravno,nadam se da nekome nije zasmetalo njihovo drustvo,jer,mozda su bili malo bucniji,ali su bili veseli i veoma radosni zbog nas koji smo dosli,cak su neki zeleli da se prikljuce republici,ali,nisam im priustio to zadovoljstvo.Mozda sam trebao da ih posaljem kod Aways,imala bi radnika za izvoz. Very Happy

-Polako smo se razilazili,jedan po jedan,necu mnogo da vas gusim kako je bilo,sta je bilo,jer,nije na meni ovaj put da pisem o tome,ako zelite,vi napisite u komentaru sta mislite,a ako ne,pucketa mi. Smile

-Vila,Sara,Burek,Djuk,Junior,Chow i ja smo posle Besnog otisli malo do Tramvaja,cisto da popijemo pice i to je sve.bas nista specijalno se desilo nije. Very Happy

-Moram da napomenem da su,bar meni,mnogo nedostajali Mica,Jecka,Marko,Don i Crni,sigurno bi sa njima sve bilo mnogo bolje,ali,sta je tu je.Neki drugi put,na nekom drugom mestu...Mozda...

-Aj,pozz,pisao sam samo zato da ne pokvarim tradiciju.Slike bi trebale da budu ovih dana,nadam se vec danas ili sutra. Very Happy

-Vas Vegi. king
Nazad na vrh Ići dole
NIKOLA257
sektas beba
sektas beba
NIKOLA257


Broj poruka : 12
Points : 5073
Datum upisa : 23.05.2010

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyNed Jul 25, 2010 3:36 pm

cheers
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5404
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyNed Jul 25, 2010 8:43 pm

bilo je sasvim ok,i klopa i mesto i lokalci i Mila,a inace vegi je zaista rullao na fudbalu,nije ga mogao niko "skinuti"sa terena Very Happy istina i ja sam malo pomogao kao drugi clan postave ali nema veze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
sarah_kay
sektas beba
sektas beba
sarah_kay


Ribe Broj poruka : 7
Points : 5076
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyNed Jul 25, 2010 9:20 pm

Slicice ce biti nocas, kada dodjem sa drugog okupljanja...... ako preteknem Smile
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyNed Jul 25, 2010 10:21 pm

Au,Saro,kakva je to zajebana slika? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5404
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyNed Jul 25, 2010 10:26 pm

e vegi pa neko ubavo devojce posmatra zalazak sunca u more,a neki voajer je navato odpozadi...mislim sa kamerom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5124
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 1:11 pm

Mislio sam da sam mogao nekoga da ubijem koliko sam u subotu bio nervozan... Sreca, cale mi je skratiomuke i poslao menesto da kopam...
Zasto nisam dosao, ne bih kucao, bice duze od vegijevog ova put "skromnog" prenosa dogadjaja...
Nadam se da se niko nije naljutio, jer zaista , mislima sam bio na okupljanju, a telo je kopalo u Potocanju!


Poz od Crnog Sad
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5124
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 1:12 pm

p.s. fala jer smo pomenuti mi koji smo falili Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sarah_kay
sektas beba
sektas beba
sarah_kay


Ribe Broj poruka : 7
Points : 5076
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:17 pm

Evo slika konačno !!!! edited by coolinbun Smile .... wegi, za sledeće bančenje računaj na mene Smile .... majke mi !

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio sarah_kay dana Pon Jul 26, 2010 11:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:21 pm

Kuline,druze,mogu li ja da to ispravim,naravnoi,ako mi das dozvolu. Smile
Da ljudi ne otvaraju linkove,nego da odmah vide slike. Smile
I,naravno da te ocekujemo. Smile
Nazad na vrh Ići dole
sarah_kay
sektas beba
sektas beba
sarah_kay


Ribe Broj poruka : 7
Points : 5076
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:28 pm

Isprvaio sam sve sa [img][/img] ali kad sam editovao, javilo mi da si ti pisao u medjuvremenu, sad ništa nema Very Happy:D:D:D:D
Saću da ispravim ponovo, nista ne radi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:39 pm

Bravo Kuline,resio si me velikog posla. Smile
Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
salermo
sektas beba
sektas beba
salermo


Broj poruka : 6
Points : 5152
Datum upisa : 24.02.2010

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:46 pm

Lepe slike, lep pozdrav od mene i stavite neko ime da znam ko je ko. Hvala! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5124
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: mislim sta reci a ne slagati :D   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:47 pm

stvarno, vegi je po ko zna koji put bio u pravu, i mesto je zaista vrh! Infrastruktura u potpunosti odgovara svim zahtevima erepublikanaca Very Happy
nadam se da ce lokacija biti jednom ponovo izabrana, i da cemo imati prilike da se licno uverimo u njene cari Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Nesto bzv...tradicije radi... Left_bar_bleue3/3Nesto bzv...tradicije radi... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyPon Jul 26, 2010 11:49 pm

Zamisli Crni,infrastruktura u Besnom Foku. Very Happy
Sledeci put da napunimo Besni,pa da pobesnimo. Smile
Nazad na vrh Ići dole
NIKOLA257
sektas beba
sektas beba
NIKOLA257


Broj poruka : 12
Points : 5073
Datum upisa : 23.05.2010

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyUto Jul 27, 2010 12:43 am

Very Happy mnogo dobre slike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sarah_kay
sektas beba
sektas beba
sarah_kay


Ribe Broj poruka : 7
Points : 5076
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyUto Jul 27, 2010 4:20 am

hvala nidzo, a, coolina cu ubiti... he he
Basketball Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Mara78

Mara78


Ribe Broj poruka : 1
Points : 5093
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 46
Lokacija : good old Germany :D

Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... EmptyUto Jul 27, 2010 7:03 pm

NIKOLA257 ::
Very Happy mnogo dobre slike Very Happy

Posebno ove jedne... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto bzv...tradicije radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto bzv...tradicije radi...   Nesto bzv...tradicije radi... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto bzv...tradicije radi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nije nesto al aj...
» Nesto nam na pamet pade...
» HOCE NEKAD NESTO DA SE DESI???
» Fruska,shisharke,Sinan Sakic i jos po nesto...
» pa evo nesto o chow-chow

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: