eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 mali skok na Besni Fok!

Ići dole 
+10
brusa
duska
Simeona
sve_za_obraz
NIKOLA257
zizi1819
Petar Popara Crni
nenopg
mrrrrrrrrr
stewegi
14 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 8:55 am

-E,samo da napomenem da ce 24-og jula biti neki skup u Besnom Foku,posto vidim da se mnogi pretvaraju da ne znaju nista o tome. Smile
Inace,u nedelju,ponedeljak cu izdati clanak,u kojem ce svi erepublikanci moci da procitaju sta i kako,a stavicu i slike kako da se dodje do Foka,mada to nije ni malo tesko...Ovo je samo interno za nas,chatere.da budete na vreme obavesteni,pa da mozete da odvojite vreme za sledecu subotu.Mada,mislim da sam mnogima vec rekao sta se planira.

-Inace,mesto je obezbedjeno,video ga je Brusa,kaze da mu se svidja. Smile Uskoro bi sa jos nekim trebao da odem tamo.Odmah do izletista gde cemo biti je nekakav cumez (neko bi rekao kafana,ali ne lici bas) Smile ,no,dobro ce nam doci,posto je ljubazna gazdarica istog obecala da ce nam hladiti pice,kuvati kafe,dati njihov veliki rostilj za rostiljanje (nece Djuk morati mnogo da se muci),dozvoliti upotrebu klonje,naravno za muskarce je lako,ali sam morao da urgiram zbog devojaka,cak sam dobio obecanje da ce toalet biti posebno sredjen za tu priliku. Very Happy
Prodavnica,koja je na 50-ak metara odatle ce nam dati pice na veresiju Smile placamo ga posle lumperaja,a sve ne popiveno pice cemo moci da vratimo.Mesara,pa jedino je jos to problem,mada,tu problema i nema mnogo,ako ne nadjem neku koja ce nam dati meso na crtu,jbg,moracemo nesto i da iskesiramo ranije. Smile

-Okolo ima terena za fudbal i basket,stolova i stolica koliko hoces,inace sve se nalazi u prijatnoj ladovini,mada sam siguran da ce nam komarci predstavljati problemcic,a gde ne bi?Pa ako neko oseca potrebu,neka ponese neko sredstvo protiv istih.E,da.I molim nekoga da ponese loptu,bilo kakvu,ali da bude velca od loptice za tenis. Smile Necu opet da se smaram sa teniskom,prevelike su mi sake za nju! Very Happy

-Nemam pojma sta vise da vam pisem,uglavnom,obavesteni ste,a za sve ostale informacije mi se obratite na PM ili na chatu,samo,molim vas,ne preterujte., Very Happy
Obavesteni ste da se nesto sprema,a za detaljne informacije se strpite.
A,da.Molim da napisete u komentaru da li dolazite. Smile Hvala!

Ljubi vas vas Vegi! Smile
Nazad na vrh Ići dole
mrrrrrrrrr
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 5
Points : 5111
Datum upisa : 05.04.2010

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: paaaaaaaaaaa   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 9:29 am

besni fok....hmmmmmmm ima li tu divljači da malo pucamo Very Happy ... ja se teško snalazim po okolini borče nadam se da će me neko sačekati..xaxxaxax ipak to je velegrad za mene. šalim se naravno da se vidimo i družimo....a do tada drugari uživajte na ovom suncu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nenopg

nenopg


Jarac Broj poruka : 3
Points : 5154
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 38
Lokacija : paradise city- PODGORICA

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 12:04 pm

Đe je taj Besni Fok? ne vjerujem da ću ići Sad
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 12:16 pm

Jbt,niko ne zna gde je Besni Fok,pa gde vi zivite ljudi??? Very Happy
na 15,16,17 km od pancevackog mosta,tj,na 11,12,13 km od Borche. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5124
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 12:53 pm

ma ce se potrudimo, naravno, obaveze su na alarmantnom nivou, al moram se potruditi!!! Ako neko nadje vuvuzele, ja donosim jabulani Very Happy
Elem, nadam se da ce sto veci broj ljudi podrzati ideju naseg Vegosa, tako da nas bude sto vise, a za druzenje znam da ce bti na nivou Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5220
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: :)   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 1:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] vuvuzela nadjena jos samo dzabulani :DDDD I DRES REPREZENTACIJE VEGI Very Happy A JA NEMAM POJMA GDE JE BESNI FOK :p
Nazad na vrh Ići dole
NIKOLA257
sektas beba
sektas beba
NIKOLA257


Broj poruka : 12
Points : 5073
Datum upisa : 23.05.2010

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 1:17 pm

Besni Fok scratch
Nazad na vrh Ići dole
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5106
Datum upisa : 16.04.2010

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 2:33 pm

Ljudi u Besnom Foku je rodjena jedna od legendi Partizana i srpskog fudbala SASA DJANI CURCIC Very Happy, no salu na stranu znam gde je tamo sam zavrsio posle neke pijanke ... vidimo se ljudi tamo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Simeona

Simeona


Bik Broj poruka : 1
Points : 5141
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 44

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 3:56 pm

Добро, Веги, хтела сам да понесем велику лопту, али се загубила у међувремену :РРРРРРРР па у моменту кад је требало да кренемо нисам могла да је нађем.
Ако будемо долазили долази једна велика са Дизни принцезама - има да је спремим и упакујем за пут три дана раније Smile
Nazad na vrh Ići dole
duska
sektas beba
sektas beba
duska


Rak Broj poruka : 8
Points : 5082
Datum upisa : 08.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 5:18 pm

Bas tada polazim za Francusku.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5404
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 7:34 pm

sta reci...tu sam kao i uvek heheheh,de se nesto ispija Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
strboni




Broj poruka : 2
Points : 5095
Datum upisa : 18.04.2010

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 8:10 pm

Potrudicu se da dodjem.Nesto posao zanoveta,ali ima leka i za to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5234
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue80/80mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySub Jul 17, 2010 8:21 pm

Evo i ja se javljam, mada malo bezveze posto se podrazumeva da cu da dodjem.

Pozz svima i nemojte da zaboravite da ponesete dobro raspolozenje.
Nazad na vrh Ići dole
zastavnik I klase
sektas beba
sektas beba
zastavnik I klase


Škorpija Broj poruka : 9
Points : 5104
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 41
Lokacija : Belgrade bre

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptyPon Jul 19, 2010 4:56 am

I'm in [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5200
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptyPon Jul 19, 2010 9:46 am

This time out... Ovaj put ce okupljanje morati da protekne bez mene Rolling Eyes
Vidimo se u avgustu, a vama zelim lep provod Smile
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5404
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptyPon Jul 19, 2010 4:57 pm

kumooooooooooooooooooooo smrc Mad ma znam da nisi u zemlji...pozdravi janeze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
jecka89
veteran sektas
veteran sektas
jecka89


Lav Broj poruka : 42
Points : 5200
Datum upisa : 20.02.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
mali skok na Besni Fok! Left_bar_bleue3/3mali skok na Besni Fok! Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! EmptySre Jul 21, 2010 4:33 am

a sta cu kume, pa ne mogu ni ja bas u svakoj corbi da budem mirodjija Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mali skok na Besni Fok! Empty
PočaljiNaslov: Re: mali skok na Besni Fok!   mali skok na Besni Fok! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
mali skok na Besni Fok!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: