eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)

Ići dole 
+2
brusa
Petar Popara Crni
6 posters
AutorPoruka
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5154
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) EmptyNed Maj 23, 2010 2:45 am

E 'vako...

Da pocnem...

Video sam par finih 'clanaka" sa prethodnog okupljanja, pa cu iskoristiti da ja budem taj koji ce prvi zapoceti ovu...

Nakon sto kulturno objasnio kuci da idem na izlet u obilazak Fruskogorskih manastira, kojih hvala Bogu ima puno pa cu se zadrzati ceo dan , izbegao sam dosadna zivkanja od kuce od strane familije, ma koliko to cudno bilo, al ja sam ipak daleko od kuce student... Smile))
Elem, nije da mi je bilo frka, ali odlazak na izlet sa relativno nepoznatim ljudima, koje sam upoznao u igrici, tesko je objasniti neErepublikancu... No, velika zelja da upoznam ljude koji mi ulepsavaju svaki dan , bacila je sve predrasude u stranu, i resih se da krenem! Kao sto obicaj nalaze, mi Uzicani, ili Ere, imamo obicaj da gde god krenemo ponesemo nesto, iako je podatak da je sve organizovano ohrabrivao, ja sam se ipak naoruzao flasom Uzicke shljivovice, a za moje drage dame, spremio sam vece pred tako finu medovacu da je cela ulica halucinirala od isparenja! DraganNS , poznatiji kao Gary, je najavio dolazak oko 08:10!

DAN D, 08:11 PK

Covek je tacan i odmah dobija plus kod mene,sa njim je i covek koji ne igra eRep, ali upoznavanje sa njim, i smeh koji je ispustao, obecavao je ludu zanimaciju danas, i nadu da ce se uklopiti u grupu eRepublikanaca. Usput je trebalo da pokupimo i Shoneta, koji je konacno dosao, ali je decko izgledao tako umrno, pametan , nije legao kao ja u 3h Wink) nego pijancio do 4h ! Wink No, Kompletni, naoruzani dobrim raspolozenjem, krenuli smo na kafu u nadi da ce ekipa iz Bga biti ekspeditivna , i stici na vreme na dogovoreno mesto, iako je Gary rekao da "malo"kasne. Wink

OMV PUMPA , 08:33 U SRED RAVNICE

Ulazeci na pustu pumpu , resili smo da se ponasamo obazrivije, jer sama pustos, i misticnost pumpe stvarala je jezu kao kad mrtvi umorni ocekujete napad Amera u 08:59 , drugi put zaredom! No , nas lider se nametnuo, i samo brzom i uspesnom akcijom, uspeli smo da izvrsimo TO OMVa, i poceli da genocidisemo par prisutnih radnika, koji su bili sumnjivi, mislimo da je rec o multijima! Da potkrepim tvrdnju, kada smo pitali koliko je sati, rekli su "Ovde vreme ne postoji" i uz prizvuk soundtracka iz Dobar los zao, vetar je dunuo, i zavladala je velika tisina, koju je prekinuo odlucni Sone, recenicom: JA CU PRODUZENU S MLEKOM! Naravno, ne smem zaboraviti da pomenem i dve kulturne Beogradjanke, u poodmaklim godinama, koje su vrsile popis inventara od kojeg se pravi nes, pa su se odlucile ono mleko sa najmanje procenta masti, jer vode racuna o liniji! No, tada je vec bilo jasno da nastavljamo dalje solo, posto je Ekipa BG takodje izvrsila TO, i nije im se zurilo! No nas je Palic cekao, a RW je morao biti podignut...

USRED NEDODJIJE

Na putu ka nasoj konacnoj destinaciji, ne smem zaboraviti da napomenem par neodgovornih Constructing radnika , VOJVODINA PUTEVA Q1 , koji su grabuljali rupu na putu bez ikakve signalizacije, i da Gary nije pazio doslo bi do naglog pada Wellnesa. Zbog pretrpljenog straha, par GIFTOVA marke GUARANA nije bilo na odmet, ali ni gradjevincima nismo ostali duzni uz jedno"JEL SE TAKO RADI *CENSORED*???"

SUBOTICA I PALIC FINNALY

Nakon sto nas je ljubazni gosp. Burek docekao svojim kolima, pratili smo ga ka odredistu. Palic je tog dana morao pasti, a mi smo se sa spremnim donacijama spremali za akciju i dizanje RW! Ekipa iz "RENOA" bila je vrlo iscrpljena , cilj se morao ispuniti!

SHONE PRO, i moja malenkost, PETAR POPARA CRNI, DIZU USTANAK U REGIJI "TRULI WC" I ZADAJU PRVI DMG TOG DANA! Da bi objasnili bitnost bitke, moramo vas upoznati sa svim igracima koji su ucestvovali u ustanku:

- MILICA111 , jedan od glavnih organizatora RW bas u Palicu, pozitivno looda i jako zanimljiva osoba, vrlo prijatnog izgleda, da covek ne poveruje da ima decu, nismo imali prilike za neke duze polemike , ali ono sto smo progovorili, stvarno je na mene ostavilo lep utisak

-Burek, ili Znak, ili Nikola, me je pre svega odsevio svojim izgledom, Covek je gromada, i sto kaze BorKan "covek ispod 70 kila se zove zena" , tako da je ovo onda prava ljudina. Odusevio me njegov nacin humora koji mi imponuje, bas, slabo prica ali zato kad kaze, svaka mu je zlatna! Extra povoljan utisak na mene

- Djuk , to je covek koji me zaduzio da donesem extra raspolozenje u bitku, sto sam i ucinio, na njegovo veliko zadovoljstvo... Covek voli da se zeza, opustencija , i uvek sa njim mozes naci neku temu za razgovor! Pri tom smatram za opravdanim tvrdnje da su mu svi rod ili da svakog poznaje, jer je kao iz topa procenio da imam familiju iz Sekulica iz Uzica

-Toothfairy - e ovako... ne zelim da izgleda neukusno, ali ova devojka je zaista zasluzeno u GUARDIAN ANGELSima , i da joj je snaga 2, alvl 3, njoj je predodredjeno da bude andjeo cuvar... To je onaj tip devojke, kulturne emancipovane, koja ostavlja prijatan utisak na sve u svojoj okolini, pleni svojim izgledom i ponasanjem, devojka koju bi svaki decko pozeleo da ozeni, i srecan, ne , presrecan provede ostatak svog zivota... Prosto, priznajem da sam izbegavao njen pogled, a kada sam vec morao, lagano sam se na momente gubio! Prosto se covek skenja, sto nije malo stariji...

-Vegy - Ponos i dika Delija sa Severa, klasicni Beogradski Huligan, sa vrelog borcanskog asfalta,koji bi zivot dao za Zvezdu, a svaku emociju pokazuje paljenjem baklje i uz pesmu ZVEZDA MI JE SVE, nije stariji od 87 godista, je ono sto sam zamisljao dopisivajuci se sa njim:) Medjutim, kada upoznate krajnje gotivnog lika, inteligentnog, a toliko zanimljivog, zaokuplja paznju svojim ponasanjem! Ume i da se nasali, i da ozbiljno prokomentarise! Humor koji je prepoznatljiv svim ljubiteljima :MUCKI" izbija iz njega na sve strane , ne skidajuci smesak sa lica okupljenih!

-Brusa - covek me prosto odusevio... Gitara , pravi smekerski stav jednog iskusnog gospodina, koji opet ume i sa mladjim i sa starijim generacijama, odlicno peva, i jos bolje svira... Pravi flegman za svaku pricu ili situaciju u kojoj se nadje, extra povoljan i lep utisak na mene

-Aways - od nje sam licno ocekivao vise osobu koja privlaci paznju, ali nasa aways je opet doprinela dobrom raspolozenju , iako je svo vrme bila malo staticna za moj ukus, ili je pak bila opijena Brusinim sarmom, jer covek je svirao samo za njenu dusu!

- Zastavnik I klase e sad pakostan sam ali moram da kazem da je prva asocijacija na njega puno krilo pene ali ne one od uzbudjenja, nego one od piva. Ipak neznam bolji nacin da pokupis stos nego da ga neko isproba na tebi,,, Zanimljiv decko komunikativan, ostavio povoljan utisak

- eStrale e sad! Tog decka stvarno gotivim jos od njegovih fora na chatu, ali kada sam se uverio da iste prosipa i javno u kontinuitetu, nije bilo dileme da cu da se odusevim njim! Imali smo par fnih razgovora, i prosto , bas ok lik...

- Shone Pro - iako ubedljivo najmladji, lik je pokazao krajnju zrelost, opustenost, i iako umoran doprineo zezanju i sprdnji , najvise uzivanju danas,Razbio flasu rakije, ali i covek koji nam je nabacio ono loodo vozilo koje smo vozikali ceo dan, extra pozitivan decko, sa pravom se nalazi u DZENTLMENIMA Smile

- Dragan NS xaxa o gariju ne smem nista lose, jer i nemam , krajnje korektan lik, opusten i urban, mada mu devojke ne daju mira na telefonu, ostavio je extra utisak i na mene i na okolinu, uspevsi da ne zapostavi nikog , iako je bio zauzet Wink))

- Simeona - razocaralo me to sto je onako rano otisla, verovatno obaveze, ali verujem da ce i u buducnosti imati vremena za konstruktivne razgovore... Mada me to ne zanima, vrsni poznavalac politicke situacije u eREPU

-Chow - iz ovog coveka vriste iskustvo, postovanje, cast, i netrpeljivost prema neodgovornosti! Najgotivniji lik cata nije promenio moje misljenje i nakon live susreta, stvarno zasluzuje da bude u uzem krugu mojih eRepublik prijatelja

- Jecka - ona devojka dok nije skinula naocare i sesirce, bila je nedodirljiva na skupu, Wink , skoro kao i na chatu... Pa nek neko kaze da nema slicnosti... Dosta fina devojka, kulturna, ima divan osmeh , kolega Karlo treba da je ponosan na seficu

- Zizi - o mojoj dragoj zizuski necu nista da kazem, vec sam je dovoljno smorio koliko je gotivim, da necu da se ponavljam... Moja najbolja eRep drugarica , opravdala je
svoju funkciju Smile Cokolada mi je bas prijala Wink

-Marko, al ne Kraljevic , xaxa o generacije sve pohvale add za prijatelja krajnje opravdan, super lik Wink

- Ckemala - sa doticnom nisam imao puno kontakta, mada igleda kao ok devojka, i ludi vozac Wink Sumnjam da bi mi Gary rekao ista lose o njoj, a ja njemu verujem!

- Djukov rodjak i Bozo, su likovi koji nemaju veze sa RWom, ali su se tako dobro uklopili i doprineli dobrom raspolozenju danas


i sad ja razmisljam da nisam nekog zaboravio al nadam se da nisam

POTPORA RW-a

Nasi domacini su se zaista potrudili da budemo snabdeveni samo najkvalitetnijim Q5 giftovima, hlebom i pucama, cime je organizacioni uspeh ustanka bio zagarantovan, a nama ostaje da kazemo jedno veliko HVALA, i mogucnost da se na gostoprimstvu zahvalimo, i naravno uzvratimo!

TOK BITKE:

Ucesnici bitke su ceo dan konstantno do zadnjih sekundi bitke nanosili sinhronizovani DMG , i dok se poljem sirio miris dobrog raspolozenja i rostilja, uspeh okupljanaj i same zavrsnice bitke morao se smatrati uspesnim, stoga

DEFENCIVE FORCE IS OVERRUNED BY SERBIA. LOST OF TERITORY IS IMINNENT!



I ZA KRAJ!


Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring Smile







To bi bilo to od mene, nadam se da sam na jedan saljiv nacin uspeo da docaram nase okupljanje, i da iskreno kazem misljenje o svima koji su bili prisutni! Nadam se da cu u buducim komentarima, uspeti da pronadjem kakvo ste misljenje stekli o meni... Smile



NADAM SE DA NIKO NIJE OSTAO UVREDJEN, ALI , TO JE MOJE MISLJENJE!


Racunajte na mene,


Vas


Petar Popara Crni



P.S. SANK NE SME PASTI!
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5434
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Left_bar_bleue3/3Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) EmptyNed Maj 23, 2010 8:40 am

hehehe,overrunovali smo palicki WC ihahahaha,salu na stranu svaka cast na organizaciji,i na predivnom danu svim ucesnicima jos jednog u nizu okupljanja,koristim priliku da najavim da ce se za mesec dana sve ovo ponoviti nadam se u istoj postavi cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5633
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Left_bar_bleue3/3Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) EmptyNed Maj 23, 2010 1:43 pm

E,lako je bilo vama...a mi sto smo morali da ostanemo,da ocistimo teren posle bitke? Smile
Divan provod,divni ljudi,lepo vreme,puno piva i rakije...Jel pio neko sok? Smile
Eto,mozda u ponedeljak odem na posao,samo da bi uzeo knjizicu,ali,koliko god sam ispao i naivan zbog jedne situacije,necu da zazalim sto sam dosao...
Samo da se zahvalim svima!!Jos jedan dan kakav smo zeleli...Nadam se da ce ih biti jos mnogo!
Nazad na vrh Ići dole
ksendza
sektas beba
sektas beba
ksendza


Broj poruka : 12
Points : 5149
Datum upisa : 06.04.2010

Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) EmptyNed Maj 23, 2010 4:10 pm

aaaaaaaaaaa:( SadSad Sad Sad Sad kako mi je krivo sto nisam bila:( SadSad vidi se da vam je bilo super...
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5249
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Left_bar_bleue3/3Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) EmptyNed Maj 23, 2010 7:06 pm

Jaoooo Crni Embarassed Svaka cast na iscrpnom izvestaju sa naseg battlefield-a. Odneli smo ubedljivu pobedu!!! Ma kad je ekipa sjajna nema brige. Cool Drago mi je da vam je bilo lepo..meni je licno bilo odlicno....uprkos onom malom nesporazumu sa kraju. Neutral Ali bice to sve ok. Wink Posebno mi je drago sto su ljudi bili opusteniji te je i sama atmosfera bila na nivou. A vreme....ma to smo vam mi sredili...narucili za taj dan. Imamo mi veze svuda.
I nista ne brini.....medovaca je u sigurnim rukama. Laughing
Ljubim vas sve. :**** cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5177
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) EmptySre Maj 26, 2010 7:50 pm

odlicno, tako dobro opisano da sam maltene video sebe tamo medju vama Wink
plus sto poznajem neke likove odatle, pa to samo upotpunjuje kompletan dogadjaj. ako ste se proveli bar upola onako dobro kao i na adi - verujem da vam je bilo odlicno.

eto, ovom prilikom bih pozdravio mamu i tatu i izvinio bih se aways sto mi je jos od ade bespotrebno cuvala mesto u kolima (nez da l' ga je posle neko zauzeo). jebiga, RL obaveze su nazalost prece od RL zezanja...

a brusa...pa da cim mene nema odmah se udari po tamburi...nije fer Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)   Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Palic was conquered by Serbia in the war versus Boring :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Palic,palic,palicari jedni...
» 15. maj 2010. - palic
» obavestenje za Palic
» Palic slike...al se namucih...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: