eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ajde da se opipamo...

Ići dole 
+4
Burekdzija
sarah_kay
sve_za_obraz
stewegi
8 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyPon Mar 28, 2011 3:25 pm

E, ovako. Crni predlozio mesto, ja vreme, pa da vidimo koliko ima zainteresovanih.

Dakle, citiracu Crnog iz prethodne teme:

"Barac iz Subotice nocni je u UE oko 3-4 , al vidimo neki jutarnji iz BG, da dodjete do UE bar do 11 (vozom treba 4h) , ceo dan ste kod mene u vikendici, poljance za fudbal, reka, potok, vodenica, priroda... Predvece mozemo do UE, oko 20h, plaza, stari grad, kaficji, to do 1, kada na zeleznicku dolazi Barac koji ide za suboticu Very Happy "

Naravno, putovanje vozom ne treba uzeti zdravo za gotovo, ali bitna je sustina. Skupicemo se kod Crnog u vikendici, jbt, burzujcine, ja ni supu nemam (shupu, ne supu, mada ni za supu nemam Sad ), pa cemo praviti rostiljce, popiti koju pivu, decaci ce igrati fudbala, devojcice lastisa, posle cemo masne fote i tako... cheers A onda ili u UE ili kucama ili nesto trece, otom, potom. Elem, sad ono najbitnije.
Sve planiramo da odrzimo u aprilu, tacnije, 16- og aprila tekuce godine. To je vikend (subota) pre vaskrsa, a vikend posle vaskrsa bi bio suvise blizu skupu na Ceru. I nemoj da mi se prenemazete da bas tada ne mozete, imate dovoljno vremena da se iskombinujete. Cak je i Crni tada planirao da ide u Crnu i Goru, ali malo morgen, sto bi rekao jedan drugi predsednik, a da to nije Crni (mada im je narav slicna)...

Dakle, ko god vidi ovo, neka zaspamuje na nasem kanalu #palic, da i drugi budu informisani, da se okupimo jos jedared mi nacionalisti, pa da vidimo sta i kako dalje. Da li da se razilazimo ili da se spremamo za jun. Very Happy

Sve naknadne informacije cete dobiti tokom sledeci dana, samo pratite desavanja na forumu i necete imati podpitanja, budite sigurni.

Ljubi vas sve vas Vegi (sem Bureka, on je smarac). Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
sve_za_obraz
sektas beba
sektas beba



Broj poruka : 10
Points : 5107
Datum upisa : 16.04.2010

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyPon Mar 28, 2011 11:07 pm

U ime mene i moje jdeblje polovine Sofije, prijavljujem se za izlet.... xD
Nazad na vrh Ići dole
sarah_kay
sektas beba
sektas beba
sarah_kay


Ribe Broj poruka : 7
Points : 5077
Datum upisa : 12.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyPon Mar 28, 2011 11:29 pm

superiska cheers
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5235
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue80/80Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyUto Mar 29, 2011 12:06 am

Smarac ispaljuje ovaj put. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NIKOLA257
sektas beba
sektas beba
NIKOLA257


Broj poruka : 12
Points : 5074
Datum upisa : 23.05.2010

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyUto Mar 29, 2011 12:17 am

geek geek geek geek geek geek IDEMO cheers
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5220
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyUto Mar 29, 2011 4:44 pm

Ja bi da idem ali bi da znam zasto smarac ispaljuje... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5235
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue80/80Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyUto Mar 29, 2011 9:57 pm

Ja nema sanse da mogu pre kraja aprila. Imam volje ali imam i obaveze. Sad
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5220
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyUto Mar 29, 2011 11:59 pm

A necu tako da se igram.....
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5125
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Pazi...Da ti nesta kazem...   Ajde da se opipamo... EmptySre Mar 30, 2011 10:17 pm

Evo i Crni da se oglasi...

Tacno je da sam planirao 16og za CG,al sad cujem neki popis stanovnistva dole, pa se plasim da i mene ne zapisu , ko zna kakav Milo spisak pravi ... Very Happy

Elem, da budem konkretan, pitao me Dajdza danas o kakvoj se vikendici radi, i okupljanju, pa da krenem...


Vikendica se nalazi na citavih 10 metara od moje kuce, na placu mog dede i strica, koji smo mu mi prepisali, jer mesto gde su oni hteli da je prave, nije bilo pogodno za gradju... Da ja ne bih sada opisivao ceo rodoslov, poenta je da to nije moja vikendica, ali imam password od nje, hocu reci, kljuceve, i imam joj pristup, a i pitao bih svakako!

Zasto nju, a zast ne u mom dvoristu?

Meni je dvoriste malo zaladito, sunce kad ogreje, to bude oko 13h, a ovde je otvorena poljana, s gornje strane je jaz, i vodenica, sa leve put i makadam, sa donje reka Derventa, i sa desne moj plastenik rabbit U plasteniku imam... cek... gde ja odoh Very Happy

Elem, ispred vikendice ima fin vocnjak, a i prostrana je livada, pa moze da se parkira dosta automobila, a i da se oplete fudbal. Jeste da to nije neka terencina kao sto su gradske face navikle , al za dobru seljacku fudbalicu ima mesta. Vikendica ima veliku terasu, i tu sam planirao da namontiram slavski sto sa klupama, a pored stocic za muziku i za rostilj... Ispred se pak nalazi i drveni stocic i klupe od sirovog drveta, koje sam ja sklepao, koji moze da posluzi za pvt, ili pak neku izdvojenu zanimaciju...

Postoji cak i mogucnost da se stocic namontira i za stoni tenis, a o cugopolu, pijanim kartama i ostalim zanimacijama da ne pricam.

U okolini nema saobracaja, vec samo seoski put, i kanjon reke Dervente, za one koji vole da setaju, ima divljine kolko im dusa iste...

Najzad, Potocanje se nalazi na 10 km od Uzica, i 14km ko dolazi iz Pozege. Ako oz Bga dolazite vozom, putnickim, mozete izaci i u Sevojnu, pa pesaka lagano. Prodavnica nema bas u blizini, ali bih ja svo pice i klopu vec nabavio, tako da to nije Vasa briga.

A sta je Vasa briga??

Vasa briga je da me ne nervirate, i da lepo dodjete , svi, u sto vecem broju... Ne da mi fali Jecka, Burek, ili bilo ko, ako se vec skupljamo , da to odradimo kako treba, a ne na silu, kada odgovara nekolicini! Ja ne kazem, mozda je bolje ovaj termin pomeriti za neki drugi vikend, ali i Vegi sam rece da tu ima poteskoca. Zato Vas molim, da ovo lepo prihvatite, i javite se ko sta misli.



E sad, prenociste... U toj vikendici mislim da nema krevet za spavanje, a i ako ima, nije nesto funkcionalan. Ja kod mene mogu da smestim npr Nikolu, ili tako nekoga ko dolazi a nema dobru vezu. Za sve ostale, u vecernjim satima mozemo prosetati do UE, na pice, do starog grada, plaze, odakle imate buseve za sve pravce, kao i Voz Barac, koji iz ue krece u 1 sat u noc Very Happy

Za sve dodatne informacije, takodje me mozete kontaktirati... clown
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5220
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyČet Mar 31, 2011 12:55 am

Jao Crni jel ti iznajmljujes tu vikendicu mozda nekad, aj mi je daj ma samo na nedelju dana da malo danem dusom....lele kakav lokalitet. Very Happy Ja se sa svim slazem , ako treba ponecu sator pa negde na poljance da zanocim ko ce bre u onakvom stanju da se trucka vozom do SU, ima da nastavim za budimpestu.... drunken Sve u svemu zacin C, mene upisite na spisak, a sto se tice datuma ne odgovara naravno onaj za Uskrs i 30. jer je blizu 1. maja. Mislim da bi sve ostalo doslo u obzir.
Potocanje here we come cheers
Ljubi vas vasa teta Zuba. Razz
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyČet Mar 31, 2011 4:59 am

Teta Zuba moze da ljubi Bureka, a ja jok. Sad

Elem, Burek, aj da organizujemo neku radnu akciju kod tebe, pa da te oslobodimo taj vikend, bre!

Crni, aj jos malo opisi te plastenike, kanjon, vocnjak (nadam se da je sljivik)... Ja uzivam dok citam, jbt... Jedva cekam da dodjem. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5125
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: jako razocaran   Ajde da se opipamo... EmptyPet Apr 01, 2011 1:26 am

Nista gospodo, i drage dame, posto vidim da je slab odziv za okupljanje, moracu da Vas obavestim, da napustam igru... Ocekujte da do kraja dana prekidamo sve odnose, dosta sam ja zmureo na kuliranje mene, i mojih napora da nas sve skupim na jednom mestu...
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyPet Apr 01, 2011 2:12 pm

Cekaj, bre, koji ti je to fazon? I otkud tebi da je slab odziv???

Hoces da ti nabrojim bar 15 ljudi koji su rekli da ce "najverovatnije" doci?
Ovo NAJVEROVATNIJE je samo zato sto niko nece 15 dana unapred da garantuje za nesto, cak ni ja ne smem da garantujem za sebe, a sve sam pokrenuo (jbg, mozda me zgazi voz)...

Aj, glavu gore, nemoj da opet ja sve organizujem u Besnom Foku, pobesnecu od njega. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5220
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyPet Apr 01, 2011 4:03 pm

Ma ljudi 1. april je, sta se primate. Razz A ti Crni bas si nasao sa cim ces da se sprdas. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5125
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: !!!!!!!!!!!!   Ajde da se opipamo... EmptyPet Apr 01, 2011 6:38 pm

Evo Vila je skapirala o cemu se radi, al dodao bih da je razlog vise, zato sto vidim da ljudi slabo komentarisu Very Happy

Elem, bas danas sam gledao neke detalje, i sklapao kockice u glavi, pa cu Vam sve prezentovati krajem dana, ako stignem, jer sam danas sredjivao malinu, mogli ste i danas doci Razz

Salu na stranu, objavicu post da vidim sta i kako, ali i posavetovati sa Vegijem, njemu je to vec struka postala Razz

Nadam se da nisam nekog bas iscimao, znam da me volkite (cast izuzetcima affraid ) no, samo sam ispustio krik da se ovo pogleda, a i prvi april je majku mu Very Happy

Oh yeah baby Very Happy


Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5604
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyPet Apr 01, 2011 6:42 pm

Plasim se da ovo "gledanje detalja" ima veze bas sa malinom... Aj nam kazi odmah, da znamo da ponesemo i radna odela. Very Happy

Ma, skontao sam i ja da je aprililili, kad sam procitao Vilin komentar. Smile

Elem, aj lav ju! I love you
Nazad na vrh Ići dole
worthless
maloletni sektas
maloletni sektas
worthless


Vaga Broj poruka : 24
Points : 5188
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 39
Lokacija : Obrenovac

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptySub Apr 02, 2011 6:51 pm

Ako budem imao kinte ja sam za....mada ce mi trebati detaljan plan kako stici do te vikendice jer mi je orijentacija u prostoru blagi uzas.
Sto se tice spavanja, meni krevet ne treba, ja i kuci spavam na podu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5220
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue3/3Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyNed Apr 03, 2011 12:15 am

Ooooooo da li je moguce da ce nam se cenjeni gospodin worthless pridruziti. Laughing Samo reci odakle kreces evo ja cu ti napraviti plan puta samo da te vidim tamo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5235
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Ajde da se opipamo... Left_bar_bleue80/80Ajde da se opipamo... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyNed Apr 03, 2011 12:24 am

Worthless ako ti vila napravi plan puta obavezno kreni dan dva ranije, i ponesi hrane i vode za par dana. What a Face What a Face What a Face
Nazad na vrh Ići dole
worthless
maloletni sektas
maloletni sektas
worthless


Vaga Broj poruka : 24
Points : 5188
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 39
Lokacija : Obrenovac

Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... EmptyNed Apr 03, 2011 6:39 pm

@Toothfairy: pa ako mi finansije dozvole stvarno bi' voleo da dodjem.
Iz Obrenovca krecem Very Happy

@Burekdzija: Hehehehehehe...hvala za info Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajde da se opipamo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde da se opipamo...   Ajde da se opipamo... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajde da se opipamo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ajde kad moram

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Okupljanja-
Skoči na: