eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poce' jedno, pa odoh na drugo...

Ići dole 
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Poce' jedno, pa odoh na drugo... Left_bar_bleue3/3Poce' jedno, pa odoh na drugo... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Poce' jedno, pa odoh na drugo... Empty
PočaljiNaslov: Poce' jedno, pa odoh na drugo...   Poce' jedno, pa odoh na drugo... EmptySre Nov 03, 2010 11:45 am

-Dakle ljudovi, juce smo se okupili malo da se dogovorimo povodom skupa Jecka, Djuk, Chow, Brusa i ja. Ako me pitate koji ce moj tu ono prvo troje, nemojte... I ja sam se pitao. Very Happy Znam samo da je jutros nestasica piva u Borci... Ala piju Djuk i Chow, cudo jedno. cheers

-Elem, bond, laki... Cek prvo da ispisem kako nam je bilo. Very Happy Posle cu o dogovoru, al mi nadoslo da pisem. Very Happy
-Dodjose njih cetvoro u milu, dragu mi Borcu, napominjem da sam juce pravo sa posla otisao na po jedno sa kolegama, pa popio 5, kako to obicno biva kad odes na po jedno. Sedosmo u kafanu gde cemo organizovati skup. Narucili smo po pivo, cisto da nam razgovor klizi. Djuka je uzeo viljamovku i pivo, viljamovku da bi mu proklizalo pivo, a pivo da bi mu kliznuo razgovor. Very Happy
-Dogovorismo se izmedju sebe, pa sa gazdaricom, gazda nije bio tu, ali znam ja da je gazdarica veci gazda nego sto je gazda-gazda... Wink
-E, sad. Posto smo se dogovorili sa gazdaricom, resili smo da menjamo lokaciju. Koliko smo tek u novoj lokaciji popili, ne znam, ali znam da su Jecka, Chow i Djuka resili da ostanu, i ako je Brusa morao da nas napusti. E, sad... Zamislite da sedite u Borci, automobil kojim ste dosli odlazi, ali vama to ne smeta, vraticete se gradskim kuci iz zabiti... Eto koliko je bilo zanimljivo. Very Happy
-Ono sta zelim da kazem je sledece... Imali smo veoma konstruktivne razgovore, mozda smo malo smorili Jecku, ali red je bio da se rascisti...
-Dakle, sa Djukom je sve islo glatko, do duse nismo raspravili skroz nase nesuglasice, ali smo shvatili da smo obojica krivi zbog nastalih. Iskreno, bilo mi je drago kada sam ga video. Kao da sam ugledao bivsu devojku, koja me je ostavila slomljenog srca, a onda se vratila da izgladimo odnose. Very Happy
-Chow, drugarcina, smeker, ali... Pokusavo sam da mu objasnim da je za mene RL jedno, a erep i chat nesto sasvim drugo, nisam uspeo, no shvatio sam da kod njega nije tako i da je sve moje sale uzeo previse ozbiljno. I priznajem krivicu. Preterao jesam, ali ne zato sto sam ja to zeleo ili sto sam pokvaren, nego jednostavno zato sto na erep nemamo isto glediste. Moja krivica je u tome sto nisam razmisljao da ce to sto pisem Chow da shvati drugacije nego sto sam ja mislio da treba da se shvati... I Chow, druze, kad se sedi u kafani o problemima i nesuglasicama se prozbori par reci i tera se dalje, sad, ja ti pametujem, i ako sam mladji, ali... Da znamo za sledeci put, ako imamo nesuglasice, par reci jedan drugom i mirna Backa. necemo valjda od kafane pravimo skupstinu??? Very Happy

-Dakle, posto sam sad ispisao sve ovo, skontao sam da je tema otisla u neku drugu stranu, pa cu vam o odlukama sa skupa za skup pisati u novom tekstu, ako se setim sta smo se dogovorili... drunken
Nazad na vrh Ići dole
 
Poce' jedno, pa odoh na drugo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: