eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kafanski skup, poslednja opomena...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafanski skup, poslednja opomena... Left_bar_bleue3/3Kafanski skup, poslednja opomena... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... EmptyNed Okt 31, 2010 12:23 pm

-Da se razumemo, necu ja vazda da glumim budalu. Pisem obavestenja, poruke, pravim ankete, da trazim lokale, muziku, da me cimate na chatu, ne bi li se sve lepo organizovalo... A vi da dupetom ne mrdnete. Niko vas ne tera da nesto posebno radite, ali ako vam posaljem poruku sa anketom, a vi ni nju ne mozete da popunite, onda cu stvarno da razmislim da li meni sve ovo uopste treba. U subotu ce ti koji nisu nasli za shodno ni anketu da popune ( a trebalo je samo da napisu nick, da kliknu na odgovor i da upisi jednocifren broj),ako im je to tesko, neka mi posalju poruku sa DA ili NE, pa cu i umesto njih da popunim anketu. ali sigurno ti isti nece traziti da na skupu jedem ili se veselim umesto njih, ali ce za neki nedostatak opet meni da se obrate! Dakle ti koji nisu popunili anketu ce prvi da traze manu skupu, te bili su ljudi koji mi nisu bili potrebni, te klopa je bila sranje, lokal neadekvatan mojoj malenkosti, a DJ je pustao muziku koja nije za moju dusu... Ljudi, ako necete da dodjete, imate opciju NE, kliknite na nju i mirna Backa.

-Pislao sam preko 40 poruka sa anketom, mozda i celih 50. Odgovorilo mi je 27 ljudi, za par jos znam da ce danas odgovoriti... Sta je sa ostalima? Ne citaju poruke? Cekaju da im postar donese pozivnicu? Misle da se njihovo prisustvo podrazumeva, pa nema potrebe da klikcu na tamo neke linkove? Ili misle da su suvise vazne osobe, pa ocekuju da im se licno uputi poziv i objasni o cemu se radi.

--Ovako, [You must be registered and logged in to see this link.] je spisak onih koji su odgovorili, jos par njih ce danas dati svoje odgovore, tako su me obavestili juce putem PM-a. Ostali, koji ne popune anketu, smatracu da ne dolaze. Morate da shvatite da ne pravimo skup u sumi, nego u zatvorenom, da su troskovi mnogo veci nego inace, a sa brojem mesta smo limitirani. Vec su me neki ljudi pitali da li mogu da dovedu nekog svog prijatelja, a ja se jos predomisljam, zato sto racunam da cete mi javiti dolazite ili ne, ali posto vama pucketa, i meni ce. Rekao sam , ko ne popuni anketu, racunacu kao da je napisao da ne dolazi, tako da nema ljutnje posle, ako im kazem da mogu da ostanu, ali ispred lokala, da pricekaju da neko ode kuci ili da udju da se ugreju taman toliko dok neko ode da kupi cigarete. Ljutili se vi na mene posle ili ne, jebe mi se. Da li mene neko pita da li se sad ljutim?

-Ako vi ostali imate zamerku na ovo sta sam napisao, slobodno recite, nije problem ni da otkazem sve, da sacekam da se neko drugi dohvati organizacije, da ja dignem sve 4 u vazduh i samo dodjem na gotovo.

-Toliko od mene za sada. Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Petar Popara Crni
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Petar Popara Crni


Bik Broj poruka : 36
Points : 5124
Datum upisa : 17.05.2010
Godina : 34
Lokacija : Uzice / Novi sad

Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... EmptyNed Okt 31, 2010 3:29 pm

Ispostujte coveka...
Nazad na vrh Ići dole
Zeleni EO
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
Zeleni EO


Strelac Broj poruka : 39
Points : 5147
Datum upisa : 12.04.2010
Godina : 40
Lokacija : https://www.youtube.com/watch?v=1g6KxjxPM8I

Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... EmptyNed Okt 31, 2010 5:23 pm

pa da, puno vremena oduzima ta anketa...


ako nista drugo onaj ko je siguran da nece neka kaze NE, pa ce se znati br ljudi koji NE dolaze...broj ovih ostalih koji dolaze ili koji MOZDA dolaze ce se utvrditi onako u hodu, za dan-dva.
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5234
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Kafanski skup, poslednja opomena... Left_bar_bleue80/80Kafanski skup, poslednja opomena... Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... EmptyPon Nov 01, 2010 12:46 am

Slazem se vegi, a jos bi mogao i VIP propusnice da podelis Very Happy Crni i ja cemo da pazimo na ulazu i da pretresamo da neko slucajno ne unese alkohol, a da mi nismo prvo probali da li valja. lol!

Sad ozbiljno, stvarno ko nece ni toliko da se potrudi da popuni jedan prost upitnik pitanje je da li uopste oce da dodje.
KO NE POPUNI, SMATRATI DA NECE i to udari neki rok da ti neko ne popuni zadnji dan u petak recimo.

PS Stvano nema smisla da se vila sama cima, vegi potrudi se malo, organizuj nesto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5603
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafanski skup, poslednja opomena... Left_bar_bleue3/3Kafanski skup, poslednja opomena... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... EmptyPon Nov 01, 2010 1:59 am

-Dobra ekipa za pred ulaz. Oduzimajte alkohol, pa kod mene na proveru kvaliteta. Very Happy
-Ma,necu da dajem rokove, ali...
-Po Vilu i na kraj sveta, samo ako zatrazi. Ona je ipak popunila anketu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5219
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Kafanski skup, poslednja opomena... Left_bar_bleue3/3Kafanski skup, poslednja opomena... Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... EmptyPon Nov 01, 2010 2:02 am

Uh,izvukla se, al za dlaku. Malo je falilo da postanem statista pred ulazom. Lele... Razz
Ps. kume...ja vec zivim na kraju sveta. Al mi leeeepooo. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kafanski skup, poslednja opomena... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafanski skup, poslednja opomena...   Kafanski skup, poslednja opomena... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafanski skup, poslednja opomena...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Skup u kafani,obavestenje...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: