eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano

Ići dole 
+2
zizi1819
stewegi
6 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyUto Okt 05, 2010 10:22 am

-E pa da iznaliziramo [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] clanak...

-Dakle,sve je krenulo od jednog utorka i [You must be registered and logged in to see this link.].Vracajuci se sa veselog provoda,Brusa i ja smo shvatili koliko nam nedostaje okupljanje nas "sektasa".Mislim,bilo je lepo i na Fruskoj Gori,ali...Vise smo mi za nas...Upoznali smo se sto na chatu,sto uzivo,neko vise,neko manje,ali sasvim dovoljno da nam tema dana ne budu zbivanja na eRepu...Dakle,valjalo bi napraviti nesto i u ovim prohladnim danima...Sta ciniti?Pa nista,napisati nesto o tome na forumu,videti sta narod misli,pa krenuti u akciju...U gore pomenuti clancima (obelezeni ljubicastom bojom) sam opipao puls.Dosta toga ste rekli u komentarima,neko javljenjem,neko cutanjem,mnogi su mi pisali i na chatu,neki cak i na PM na eRepu.I uvideh da ste zainteresovani.I lepo je to. Smile Onda sam razmislio,malkice,mnogo ne mogu da mislim,nekakav dim pocne da mi kulja iz tintare kad mnogo razmisljam,ne sekirajte se,bio sam kod doktora,kazu,to je normalno za kolicinu mozga koju vi imate gospodine.Da,da,rekli su mi gospodine... Razz

-Brusu ne mozes ufatiti ni za glavu,ni za rep,pa sam resio da vam pisem ono sto smo mi okvirno dogovorili,ali mislim da je to-to,jer u prvom tekstu o ovom okupljanju sam vam izlozio nase razmisljanje i pitao imate li vi neki predlog,cutali ste,pa sam skontao da vam se ono sto smo mi smislili svidja,daklen,polazna tacka mi je to sto smo Brusa i ja okvirno dogovorili.

-Znaci,da pocnem (nadali ste se da sam pri kraju,ali ne! Smile Pa,jbt,zar niste navikli da pisem ko ludak,uglavnom nepovezano?Ja sam navikao da me ne citate,pa pisem za svoju dusu,al aj da nastavite jos samo dok ne zavrsim sta sam zapoceo,kad budete jednog dana kod ocnog isli,zbog mene,slobodno mi se javite,imam dobru vezu Very Happy )... Znaci,definitivno ce se skup odrzati 30.10.2010. godine,definitivno ce biti u zatvorenom,definitivno nece biti rostilja,vec nekog mezetluka,definitivno nece biti alkohola,samo gusti sokovi (mosha!Pa nisam ja tolika budala,ako nema piva-nema ni Vegija),definitivno ste SVI pozvani da dodjete,definitivno nam od bilo koga treba pomoc (Beogradjani imaju prednost zbog lokacije skupa,i samo polako,nemoj da se neko povredi dok trci da nam pomogne Smile ),definitivno sam se raskokodakao. Very Happy

-Ono sto nije definitivno je:tacna lokacija,Beograd da,ali jos ne znamo lokal,mislim,znam ja neke po Borci,ali to onda nije Beograd Cool ,tako da ako neko ima neki predlog,rado cemo ga uzeti u razmatranje.I slobodno dajte bilo kakav predlog,jer,ako imamo vise predloga,lakse cemo odabrati onaj najprikladniji.Mozda to bude bas vas (kako sam ovo lepo rekao,onako za podizanje morala)... Very Happy
Nije definitivno ni da li ce biti karaoke,ziva muzika,DJ,radio...Ili samo nase pametovanje.Ili mozda kombinovano...To cemo lako razresiti,eto,u komentartima mozete napisati sta Vi mislite o tome.I nemoj samo da mi pisete "karaoke" ili "DJ",nego i malo opustite prste,kazite zasto,kako...(vas glas nek se cuje to vam Vegi porucuje).Opet dizem moral narodu! Cool
Nije definitivno ni ko ce doci,ali to nikada nije definitivno. Smile Voleo bi da se bar do 25-og zna okviran broj ljudi koji ce prisustvovati ovome,a u narednih par dana da se jave oni koji zele da pomognu,pa da natenane sve dovedemo do savrsenstva,imamo jos 25 dana (vidi danas 5.10. heh,pre 10 godina sam bio u suzama,a jedna lepa kozna fotelja mi je uzeta ispred nosa,ne nisam usao u skupstinu,pa da mi je fotelja bila tako blizu,bio sam ispred,al mi nos povelik,pa se sad tako puvam da mi je pred nosom uzeta,mada,meni i bus svaki put pobegne pred nosom,i ako sam tek izasao iz kuce Sad ...).Dakle sasvim dovoljno vremena da se izorganizujemo kako treba.

-Takodje zelim da naglasim da je 16-og skup na Avali,pa ako neko zeli da ide i tamo,neka napise u komentaru [You must be registered and logged in to see this link.]
-A ko zeli da 23.10 ide na veciti Derbi,na tribinu Severnu,neka ostavi komentar [You must be registered and logged in to see this link.]

-Dakle,narode,pred nama imamo priliku da se 3 vikenda za redom druzimo,pamet u glavu,dupe uza zid (eto ideje za jos jedno druzenje,ko hoce da ide na paradu "ponosa" neka mi posalje PM,ipak nije za javno Very Happy ),pa da se pamti! cheers

-Sve vas,sem Znaka,ljubi vas Vegi!!!

EDIT:

-Datum je,posle konstantacija pomeren za 06.11. 2010. Vecini taj datum vise odgovara,pa cak i meni,a zna se da se ja najvise pitam,a svi vi ste samo obicni pijuni koji moraju da me slusaju. Cool
pozto ovde ima ljudi koji me preozbiljno shvataju,moram da napisem-salim se... Smile
-Elem,datum je taj i vise nema pomeranja.Sve ostalo je u igri za sada,mozete jos malo da dajete predloge,mada vam sve dzaba,bice kako ja odlucim. king


Poslednji izmenio vegivegi dana Pon Okt 11, 2010 7:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
zizi1819
elitni sektas
elitni sektas
zizi1819


Ribe Broj poruka : 61
Points : 5242
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 35
Lokacija : beograd

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyUto Okt 05, 2010 11:33 am

cim sam videla datum prestala sam da citam...imam svadbu tada :9 Sad ;( Sad Sad Sad Sad :'(
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyUto Okt 05, 2010 12:13 pm

-Zizi,ono definitivno nikad nije definitivno,a ono sto nije definitivno,moze biti i definitivno,ali definitivno nemoj da odustajes od pracenja obavestenja za ovaj skup,jer definitivno ja nemam pojma na sta moze da ispadne.P.S. Jedino definitivno je da idemo na Derbi i definitivno znam da cemo nas dvoje da pustimo glas na istom,da ce Stojkovicu biti kao Jecki u kolima kod Znaka. Very Happy
I jesam li napisao definitivno?
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5256
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue80/80Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptySre Okt 06, 2010 8:59 pm

Sve sto mogu da kazem je "DEFINITIVNO".

A sad malo ozbiljno, trebalo bi da mogu da dodjem ali jos je daleko.
I nekako se osecam pocastvovan sa tim sto me vegi ne zvali Smile.
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyČet Okt 07, 2010 8:44 am

-Znace,znam da je daleko,samo malko opipavam puls naroda. Smile
-I pisem cisto da ljudi pretprostave sta moze da ih ocekuje.Kad bude definitivno sve,bicete iznenadjeni koliko je definitivno,posto niko ne daje svoje vidjenje i predloge. Smile Posle ce vam Vegi biti kriv sto je definitivno... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Burekdzija
elitni sektas
elitni sektas
Burekdzija


Rak Broj poruka : 74
Points : 5256
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 41

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue80/80Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyČet Okt 07, 2010 10:31 pm

Ma nije daleko, ja kazem za sebe da ne mogu jos nista da tvrdim. Very Happy
Ali DEFINITIVNO da mozemo ovo da nazovemo nasim forumom posto ostali navracaju svaki 3 mesec.
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5241
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyČet Okt 07, 2010 11:52 pm

I moj je i moj je Very Happy I ja sam tu Razz Ne znam ni u koju temu pisem...ali ...LJUBIM VAS SVE PUUUUUNOOO lol!
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyPet Okt 08, 2010 12:01 am

-Jes vala,samo nas troje,cetvoro pametujemo ovde.ne znam jel ostali svrate,pa samo procitaju i prekrste se ili ni ne dolaze... Very Happy
-Marijo,bas sve? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5241
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyPet Okt 08, 2010 12:09 am

Ja mislim da ostali ni ne citaju...samo se krste.
Ma bas sve kume.....cak i tebe najgoreg od sve dece...toliko cu se zrtvovati.
Razz
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyPet Okt 08, 2010 12:24 am

Kumo,a da ne preterujes malo...tolika zrtva ni za sta... Sad
Nazad na vrh Ići dole
toothfairy
elitni sektas
elitni sektas



Broj poruka : 63
Points : 5241
Datum upisa : 19.02.2010
Lokacija : Subotica

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyPet Okt 08, 2010 1:09 am

hahaha ovo me asocira na ono "tebe samo majka moze da voli" Laughing
Nazad na vrh Ići dole
aways
tinejdzer sektas
tinejdzer sektas
aways


Rak Broj poruka : 34
Points : 5212
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 56
Lokacija : Boegrad

persona
perika: aktiviraj kontrolu uma
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue80/80Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (80/80)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptySub Okt 09, 2010 6:49 pm

Nije sve kao sto izgleda Very Happy Very Happy Very Happy
Svraca se, cita se ... prica se o tome ... doduse malo se ovde napise, ali nije trud uzaludan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5625
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptySub Okt 09, 2010 7:28 pm

-E,Nado,dala si mi volje da i dalje pisem. Very Happy
-Znam da vas to ne raduje previse,al pucketa mi.Kad dobijem inspiraciju,ja odem do wc-a,a kad mi se pise,ja pisem. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5426
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Left_bar_bleue3/3Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano EmptyUto Okt 12, 2010 9:05 pm

znaci ajmo al mi bas nekako...niko ni slovce da napise,pa ja koji svake neparne godine svratim pa se upisem hahahahaa
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
Sponsored content





Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano   Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Beograde,Beograde,na uscu dveju reka pored Borche...Editovano
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: