eSerbia Nacionalni Forum-Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum i Chat posvećen igračima eRepublika i chaterima na istom!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Subotica part one-groznica subotnje veceri

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
stewegi
Admin
stewegi


Vodolija Broj poruka : 239
Points : 5632
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 47
Lokacija : Borcha city zauvek ce biti

persona
perika: 150
aj da probam ovo:
Subotica part one-groznica subotnje veceri Left_bar_bleue3/3Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty
PočaljiNaslov: Subotica part one-groznica subotnje veceri   Subotica part one-groznica subotnje veceri EmptyČet Sep 23, 2010 9:41 am

-Pa,malcice da vam opisem par ludih dana iz Subotice...Ili bolje reci noci. Twisted Evil

-Elem,sve je pocelo jos na skupu na Gori Fruskoj,svi koji su bili tamo znaju da je bas taj dan u Novom Sadu bila i Stewardess,neki je nisu upoznali,neki su je zaboravili (retki,jer ko da zaboravi takav komad budale,koji je blejao do 7 ujutru na chatu i isti odrzavao zivim),a neki su jedva docekali da je vide (naravno,Toothfairy najvise).Na zalost,u Novom Sadu nismo mogli da budemo dovoljno dugo sa njom,mada su ona i Vila popile toliku kolicinu dunje,koliko bi normalan pijanac popio za 24 h,ali,naravno,njih dve nisu normalni pijanci. Razz
-No,za to malo vremena sto smo sa njom proveli Brusa,Danijel i ja smo skontali da moramo da odvojimo jedan dan,pa da problejimo sa njima kako treba,samo je trebalo odraditi jos neke sitnice. Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nas cetvoro
[You must be registered and logged in to see this image.]
A malo smo se i menjali Very Happy

-E,onda je pao dogovor,subota,Subotica,Brusa i ja smo trebali da odemo tamo.Ali,zivot pise romane.Dragi Brusa je smetnuo sa uma tazbinu.Sve covek lepo isplanirao,a onda je bacio pogled u rokovnik,kad u istom pise TASTA!!!Nista,od subote je morao da odustane,jer znamo da je nemoguca misija izbeci takav dogadjaj.Samo mi nije jasno kako je to mogao da smetne sa uma. Question
-Sta da se radi?Nista.Idem ja sam u Suboticu.bacim pogled na BAS-ov sajt,imam bus koji u Su stize u 20 do 8,taman na vreme da se okupimo,popijemo kafu i dogovorimo gde i kako.Stignem na vreme na beogradsku autobusku stanicu,autobus krene na vreme,u Suboticu stigne 8 minuta ranije.Sve po protokolu...Sve sem domacica. Rolling Eyes One su morale da se dosminkaju,pretpostavljam,jer sam stajao 40 minuta ispred stanice,cekajuci Godoa...Jedina zanimacija mi je bila da slusam semafor koji je ponavljao "mozete preci ulicu kod autobuske stanice",i tako kaze 6 puta,pa se cuje neki nedefinisan zvuk,pa jos jednom ponovi tu recenicu,a na kraju samo "mozete",e tu semafor,koji ima veoma zenskast glas odjednom ucuti i ceka da crveni cikica pozeleni,pa da opet ponovi svoj repertoar.Heh,a taj cikica je veoma podsecao na mene tih 40 minuta.Malo crven od besa,malo pozelenim od muke,ali strpljivo cekam...
I konacno zvoni mobilan.Vila me pita gde sam!Ej!!!!Gde sam!!!!Pa gde bi bio?Nisam sigurno otisao do pozorista da proverim repertoar za to vece!Camim cekajuci ispred stanice,ljudi me vec zabrinuto gledaju,baba sera trlja ruke,ocekujuci musteriju,majstor koji me dovezao razmislja da li da mi sacuva mesto za povratak...Jedino se nebo sazalilo na mene,pa mi poslalo malo kise,da me osvezi... Very Happy E,ali kad su se pojavile,i kad sam video kako su se sredile...Ma,zaboravio sam sve (sem dijaloga sa semaforom)!Cekanje se isplatilo...Eto ih,konacno,Vila doterana,nasminkana...Nisam imao prilike da je vidim tako sredjenu za vecernji izlazak,jer sam je do sada vidjao samo na rostiljanju ili koncertima,a to,morate priznati i nije mesto za doterivanje.A Duska?Pa nju sam video samo kad je izasla sa broda,nenaviknuta na tvrdo (bezobrazni ste,cekajte da zavrsim recenicu) TLO.Hodala je kao Vasko De Gama ili Kristofere Crni Sine Kolumbo...Cupava i zbunjena.A to vece je bila neka druga Duska.Vec naviknuta na,ovaj put cu drugacije da kazem zbog vas bezobraznih,kopno,ocesljana,nasminkana i vesela.Jedva sam je prepoznao!

-Odosmo do centra,konacno izabrasmo kafanu u kojoj cemo da popijemo kafu,dobro,ja sam pio kafu,devojke su odmah krenule sa jaggerom,i da sacekamo Micu.Secate se Mice,bila je jedna od domacica na Palicu,najlepsem okupljanju nas sektasa.Tamo su nam se pridruzili i Kamber,advokat,dao je par pravnih saveta,popio par pica,ali se nazalost nije mnogo zadrzao sa nama i Dragan (valjda sam zapamtio ime,vazda imam problema sa tim imenima,da sam ja neki zakon,svi bi se zvali isto,pa da ne razmisljam mnogo).E,Dragan se zadrzao,srecom,jer da nije bilo njega,ja bi bio onaj koji u drustvu najmanje pije. Very Happy Samo,dok ga nisam malo bolje upoznao,malo sam se plasio njega.Covek se istetovirao,pa je zarad tetovaze obrijao ruku,sto mi je bilo vec sumnjivo,a tek kad je spomenuo vazelin (nisam ga odmah dobro cuo,valjda mu to treba za odrzavanje tetovaze,jebem li ga),ali moja reakcija je bila affraid .Srecom,tetovaza je bila ptica Feniks,pa sam odmah ukapirao da nije od tih,da je na ruci pisalo EDEN,sigurno bi pobegao glavom bez obzira...
Konacno dodje i Mica. Smile Sludjena kakva samo ona moze da bude,malcice pokisla,jer je prvo zaboravila kisobran kuci,a potom je nazvala tatu i rekla mu da ce da svrati kod njega da uzme kisobran.Naravno,zaboravila je da svrati...Pitam se da li njen tata jos ceka ispred kuce da joj uruci kisobran...Mico,ako budes citala ovo,samo da te podsetim da pozoves tatu i da mu kazes da neces doci po kisobran... Very Happy

-Au,pa ja moram da opisem i utorak,a stigao sam tek do pocetka subote...Mislim da ce ovaj clanak imati nekoliko delova,da vas ne smorim sa predugackim clankom,a samim tim sto sad pisem ovo sto nema veze sa Suboticarenjem,ja vas smaram,ali navikli ste da vas smaram sa mojim pisanjem,samo ja nikako da shvatim kako uspevate da procitate sve do kraja...Hmmm..i da li procitate... Suspect

-Iz centra Subotice odosmo do Gentlmen paba.Ja lepsu kafanu u zivotu nisam video!Mozda previse feMsi za moj stajling,ali feMsi sa ukusom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fali Mica,morao je neko i da slika
Popismo tu par pica,izjedosmo neki krompir,pa krenusmo u akciju,konacno.Na narodnjake,bre.Udjosmo u kafanu,jbt,i kafanama zaboravljam imena...Al sam mator...Ma,nije ni vazno kako se zove kafana...Zauzeli smo mesta za sankom,narucili pice i poceli da djuskamo (Djogani da nam pozavidi) i pevamo (Stoja da nam pozavidi)!Duska i Maki jaggerisu u nekom svom sevdahu,Mica tamani votku,Rusi da joj pozavide,a Dragan i ja cepamo po pivu,kao da smo od zedji pobegli.Sta vise da vam pisem o tome?Pravo da vam kazem,ni ne secam se svih detalja.Metnucu vam (opet cekajte da zavrsim,a ne vi muski da se plasite,a zenske da nabacuju blagoteleci smesak na lice) SLIKE iz kafane,doduse,za sad ih ima samo dve,ne znam sta radi ta Duska sa slikama,koliko se ja secam,slikali smo se vise... pale
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo sam valjda ja
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja lepsu sliku u zivotu nisam video

-Autobuska stanica Subotica,pola 5 ujutru,Duska,Milica,Marija i ja...Mica ide prva,zuri kuci,odlazi svojim kolima.Marija i Duska cekaju sa mnom bus,hoce da budu sigurne da sam otisao,konacno me utrpavaju u bus,a kuci se vracaju taksijem,a i jedna i druga su dosle do grada svojim kolima,pa sad vi vidite koliko su bile svesne. drunken Konacno odlazim...Sklapam oci... Sleep

-Majstor vice Novi Sad,15 minuta pauza.Ma,kad ga nisam prebio tad!Sta me budi,ne pusi mi se.Sto nije stao 15 minuta kad sam isao ka Subotici,tad mi se pusilo.A,da,nisam rekao da sam od Duske dobio nekoliko tananih cigareta,jer sam ja ostao bez istih. Very Happy Kako je cudno kad u ruci drzis stvar za pusenje,a ona tanka... Cool Okrecem se na drugu stranu...Sledece cega se secam je da bus staje u Bgd-u.Bas sam se naspavao.Izlazim i razmisljam o ludoj noci...Blesave Suboticanke,stvarno sam se proveo lepo sa njima...Ko zna kad cu ih ponovo vodeti,mislio sam tada...

-Ovom prilikom zelim da im zahvalim na gostoprimstvu.Milice,Duska i Marija,hvala vam na provodu,na vasem dobrom raspolozenju,na foliranju da sam zanimljiv,pa cak i na kasnjenju.Very Happy Sve mi je to veceri i noci bilo savrseno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
brusa
Admin
brusa


Vodolija Broj poruka : 186
Points : 5433
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 53
Lokacija : zrenjanin

persona
perika: popi pivu
aj da probam ovo:
Subotica part one-groznica subotnje veceri Left_bar_bleue3/3Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty_bar_bleue  (3/3)
opis magije:

Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part one-groznica subotnje veceri   Subotica part one-groznica subotnje veceri EmptyČet Sep 23, 2010 7:16 pm

a kako je tek meni bilo kod taste ihaaaaaaaaaa Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
https://nacionalchatserbia.serbianforum.info
stewardess
maloletni sektas
maloletni sektas
stewardess


Broj poruka : 21
Points : 5207
Datum upisa : 19.02.2010

Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part one-groznica subotnje veceri   Subotica part one-groznica subotnje veceri EmptyPet Sep 24, 2010 12:43 am

lol! znaci Wegice lood si za medalju..pa ti si mu ga bas dao po detaljima..a sto nisi napisao ljudima i koliko puta smo piskile u toku veceri Smile


e ljubim ja tebe Wegice i nedostajaces mi ...ali brzo se vracam flower LUDACE JEDAN bounce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty
PočaljiNaslov: Re: Subotica part one-groznica subotnje veceri   Subotica part one-groznica subotnje veceri Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Subotica part one-groznica subotnje veceri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Subotica part two-apokalipsa utorkom
» Subotica part three-Malo morgen

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
eSerbia Nacionalni Forum-Chat :: >>> Sve O Nacional Chatu eSerbia :: Novosti Sa Chata-
Skoči na: